logo

İNTERNETTEN ARKADAŞ BULMA

iİNTERNETTEN ARKADAŞ BULMA

İNTERNETTEN ARKADAŞ BULMA

Günümüzde bir insanla arkadaşlık kurmak belki de birçoğumuzun en çok zorlandığı işlerden biridir. Çünkü bir insana kendinizi düzgün bir şekilde ifade etmek ve kendinizi daha iyi bir şekilde tanıtmak için birçok gereksinimlere ihtiyaç duyulur. Siz de birisiyle tanışmak için her gereksinimleri yerine getirmek zorundasınız. Ya da bir ilişki yaşamak için bir partner arayışı içindeyseniz, bu sizin işinizi daha zor hale getirebilir. Gerek özgüven eksikliği olsun, gerek utanma olsun, bu gibi unsurları bir türlü atlatamayız. Sırf bu yüzden yalnızlık hissine kapılıp, bunalıma ya da depresyona giren birçok arkadaşlarımız mevcut.

 Eski zamanlarda arkadaşlık daha kolay kuruluyordu. Bir ortama girdiğinizde hemen herkesle samimi olup kolayca kaynaşabiliyordunuz. Ama şimdi o kavram tamamen kaybolmuş durumda. Çünkü hemen hemen herkesin cebinde olan akıllı telefonlar, insanların sosyalleşmesini ve yeni bir arkadaş edinmeyi oldukça kısıtlamış durumda. Ama gelişen teknolojiye ayak uydurup internet üzerinden islami chat sitelerinde arkadaş bulmak için kurulan birçok arkadaşlık siteleri kuruldu. Artık günümüz teknolojisinden yararlanarak arkadaş bulmak sanılanın aksine daha kolay bir hal almaya başladı.

 Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz şekilde konuşma imkânı sağlayan bu gibi siteler sayesinde hem yalnızlık hissine kapılmayacak, hem de kolayca arkadaş edinebileceğiz. Yani evde oturduğumuz yerden yeni insanlarla tanışmayı, belki de hayatımızın aşkını orada bulmayı kim istemez ki? Hali hazırda bu gibi sitelerden tanışarak evlenen ve çoluk çocuk sahibi olan birçok insan mevcut.

 Siz de artık gelişen teknolojiye ayak uydurup, internetten arkadaş bulma olayına atılabilirsiniz. Artık islami sohbet ile arkadaş bulmak için çeşitli kafelerde çeşitli arkadaş gruplarıyla takılmak tarihe karıştı. Elinizin altında bir dünya ile ister erkek, ister kadın birçok arkadaş edinip, onlarla sohbet edip, dertlerinizi paylaşabileceksiniz. Ve olayın en büyük avantajı ise, kolay kolay birbirinizle küsüp darılmamaktır. Çünkü yüz yüze görüşmüyorsunuz. Belki ilerde görüşebilirsiniz ama o zamana kadar çoktan arkadaşınızın iyi ve kötü huylarını bilmiş ve ona göre hareket etmiş olursunuz. Belki de daha sağlam arkadaşlığın temellerini atmış olursunuz. Siz de kendinizi yalnız hissediyorsanız, mutlaka internetten arkadaş bulmayı denemelisiniz.


chat odaları,chat siteleri,sohbet siteleri,sohbet odaları sohbet